Heramb, Thore(1916-2014)
Ung kvinne 1948
Blyant på papir, lysmål
24x16,5
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 48
Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: til Kaare fra Randi og Thore
Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–400EUR 200–300
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 2 000