Werenskiold, Erik(1855-1938)
Fjellandskap
Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: EW
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 700–5 000EUR 3 100–4 100
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: EW
Vurdering