Mühlig, Hugo(1854-1929)
Åkerlandskap med to kvinner og hest
Olje på plate
17x27,5
Signert nede t.h.: Hugo Mühlig
Tysk kunstner, inspirert av den franske friluftsrealismen og impresjonismen.
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 900EUR 1 000–1 600
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000