Rian, Johs.(1891-1981)
Marinegast med trekkspill
Akvarell på papir, lysmål
26,5x26
Signert nede t.v.: J Rian
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 800–1 000
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 8 500
Akvarell på papir, lysmål
26,5x26
Signert nede t.v.: J Rian
Vurdering