Sitter, Inger(1929-2015)
Olje på lerret
65x54
Signert nede t.v.: Sitter
Datert og påtegnet på baksiden av lerretet: "Villa F 29-06-04 ISM 256".
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 900–7 300EUR 4 200–6 300
Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 46 000