Auksjon mandag 17. juni 2019 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap 1885

Olje på lerret
47x76
Signert og datert og stedsbestemt nede t.v.: A: Askevold. Näröfjord. 1885.

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 800–5 000EUR 3 300–4 400

Auksjonert mandag 17. juni 2019 kl 18:00