Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Folkeliv ved strand 1885
Olje på lerret
36x54
Signert og datert nede t.v.: N. Ulfsten 1885
Vurdering
NOK 35 000–45 000USD 3 400–4 400EUR 3 100–4 000
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45
Tilslag NOK 44 000
Olje på lerret
36x54
Vurdering