Krohg, Christian(1852-1925)
Fra en bukt
Olje på lerret
38x45,5
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering
NOK 30 000–50 000USD 2 900–4 900EUR 2 700–4 500
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:45
Tilslag NOK 42 000
Olje på lerret
38x45,5
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering