Tandberg, Odd(1924-2017)
Litografi med metallfolie
Lysmål: 70x56
Signert nede t.h.: Odd Tandberg.
Påtegnet nede t.v.: E.G.
Vurdering
NOK 3 000–4 000USD 300–400EUR 300–400
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 4 800
Litografi med metallfolie
Lysmål: 70x56
Påtegnet nede t.v.: E.G.
Vurdering