Tandberg, Odd(1924-2017)
Komposisjon 1989
Serigrafi
Arket: 56,6x76
Signert og datert nede t.h.: Odd Tandberg -89.
Uinnrammet.
Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–300EUR 200–300
Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 1 600
Serigrafi
Arket: 56,6x76
Uinnrammet.
Vurdering