Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Pierre, Alechinsky(1927-)

Fargelitografi
Lysmål: 81,5x57,5
Signert midt på t.h.: Alechinsky

Nummerert midt på t.v.: 41/100

Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 400–600EUR 400–600

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 4 600