Auksjon torsdag 11. juni 2020 kl 18:00
Pierre, Alechinsky(1927-)
Anvers

Fargelitografi
Arket: 85x60 Lysmål: 85x58,5
Signert nede t.h.: Alechinsky

Nummerert og påtegnet nede t.v.: I/XXXV é a
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av innrammingen (Anvers=Antwerpen).

Vurdering
NOK 5 000USD 500EUR 500

Auksjonert torsdag 11. juni 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000