Karikatur: Overfallet
Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 237x487 mm Motivet: 180x415 mm
Usignert
Påtegnet med blyant nede t.v.: Sch. nr. 209 Påtegnet med blyant nede t.h.: Petersen & Waitz Kria 1903
1903
Woll 241 b).
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 300–4 400EUR 2 800–3 700
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000