Selvportrett
Litografi trykket i svart på tynt japan papir
Arket: 457-459x315-323 mm Motivet: 454-458x315-323 mm
Signert med blyant nede t.h. på knokkelarmen: E Munch
1895
Woll 37 II.
Vurdering
NOK 700 000
Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 700 000