Grev Wedels Klassiske

Auksjon tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Fra Melsomvik
Balke, Peder (1804-1887)
Fra Melsomvik

Olje på lerret
50x64
Signert nede t.h.: Balke.

Melsomvik ligger i Vestfold på fastlandet med utsikt ut Tønsbergfjorden og mot Nøtterøy.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1954 kat.nr.87.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000