Auksjon onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Bok
Norsk Rimordbok 1999

Innbundet bok
Dobbeltsignert og datert inni: J.T. juni 1999 Jahn Teigen

Utgitt av Kunnskapsforlaget, 4. utgave, Oslo 1999.

Vurdering

Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00

Tilslag NOK 2 500