Bok
Norsk Rimordbok 1999
Innbundet bok
Dobbeltsignert og datert inni: J.T. juni 1999 Jahn Teigen
Utgitt av Kunnskapsforlaget, 4. utgave, Oslo 1999.
Vurdering
Auksjonert onsdag 24. februar 2021 kl 12:00
Tilslag NOK 2 500
Innbundet bok
Vurdering