Fjell, Kai(1907-1989)
Ung mor 1980
Akvarell på papir
20x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 80
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 6 000
Akvarell på papir
20x29
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering