Waksvik, Skule(1927-2018)
Stående kalv
Bronse
H: 20 cm, L: 33 cm, B: 10 cm.
Signert på plinten: S W
Stemplet: Oslo Bronse og Metallstøperi
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 12 000
Bronse
H: 20 cm, L: 33 cm, B: 10 cm.
Signert på plinten: S W
Vurdering