Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fjordlandskap 1923
Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.h.: Thv E. 23.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på plate
32x41
Vurdering