Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fjordlandskap 1924
Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.v.: Thv. E. 24.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på plate
32x41
Vurdering