Fuglevaag, Brit(1939-)
Formasjon III 1970
Vevnad
180x115
Signert nede t.h.: BF
Signert og datert på lapp på baksiden: Brit H. Fuglevaag Warsinski 1970
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 40 500
Vevnad
180x115
Signert nede t.h.: BF
Vurdering