Opdahl, Ørnulf(1944-)
Byge over fjell
Akvarell på papir
Arket: 36x51
Signert nede t.h.: Örnulf Opdahl
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 10 000
Akvarell på papir
Arket: 36x51
Vurdering