Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Hode av Blakken
Blyant på tynt papir
Arket: 26x24
Usignert
Ref. tegningen: Tungubben og blakken 1905.
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 2 500