Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Døende kvinne og Kvinneakt med to barn
Blyant på tynt papir
Arket: 33x27
Usignert
To skisser på samme ark. Ved døende kvinne er det skrevet med blyant av kunstneren noe utydelig: "Hun er död! udraabte han Joh. 643".
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 2 700