Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Kveldsstemning fra Lauvlia Sigdal og Kveldskyer fra Lauvlia i Sigdal
Blyant på tynt papir montert på hver side av papirark
27x35,5
Usignert
To skisser montert på hver side av papirark.
Påtegnet med titler i tusj av kunstneren.
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 6 500