Skramstad, Ludvig(1855-1912)
Skogstjern
Olje på lerret
65x63
Signert nede t.v.: Ludv. Skramstad
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 29 000
Olje på lerret
65x63
Vurdering