Krohg, Christian(1852-1925)
Gutt med strikkelue i profil
Olje på lerret
40x33
Signert nede t.h.: C. Krohg
Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 12 000–18 000EUR 9 800–14 700
Auksjonert torsdag 27. mai 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 150 000
Olje på lerret
40x33
Signert nede t.h.: C. Krohg
Vurdering