Karsten, Ludvig(1876-1926)
Kvinne med hatt 1917
Olje på lerret
54x42
Signert og datert opp t.v.: Karsten 17
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Olje på lerret
54x42
Vurdering