Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Krantz, Nils(1886-1954)
Fra Bergen 1935

Olje på lerret
65,5x81,5
Signert og datert nede t.h.: Krantz - 35

Bergens Kunstforening 1936, kat.nr. 164. Antagelig også Kunstnernes Hus, Oslo 19..., kat.nr. 6. (Stempelfarge falmet).

Vurdering

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 28 000