Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1969
Serigrafi på papir oppklebet på plate
Lysmål: 57x46,5
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -69.
Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 130/250
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 9 500