Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Pelikan 1969
Serigrafi
Arket: 67x54,5
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -69.
Nummerert nede t.v.: 152/250
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 200
Serigrafi
Arket: 67x54,5
Nummerert nede t.v.: 152/250
Vurdering