Kleiva, Per(1933-2017)
Flagget 1968
Serigrafi
Lysmål: 53x53
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -68
Påtegnet nede t.v.: Serigrafi 50 eks
Påtegnet med tittel nede på midten
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 8 500