Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Kleiva, Per(1933-2017)
Flagget 1968

Serigrafi
Lysmål: 53x53
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -68

Påtegnet nede t.v.: Serigrafi 50 eks
Påtegnet med tittel nede på midten

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 8 500