Rose, Knut(1936-2002)
Litografi
Arket: 71,5x52
Signert nede t.h.: Knut Rose
Påtegnet og nummerert nede t.v.: EA 4/20
Fra mappen "Gjengangere".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 500
Litografi
Arket: 71,5x52
Signert nede t.h.: Knut Rose
Fra mappen "Gjengangere".
Vurdering