Kaarbø, Ragnhild(1889-1949)
Fra Sjusjøen ved Lillehammer januar 1941
Olje på lerret
51x64
Signert nede t.h.: Ragnhild Kaarbo
Datert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00