Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
L11-1970 Sort horisont
Litografi
Lysmål: 35x27, Motivet: 31,5x24,5
Signert nede t.h.: AE Bergman.
Påtegnet nede t.v.: E.A.
Anna-Eva Bergman oeuvrekatalog Grafikk Kat. 245.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 11 500