Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
L17-1972 Kam
Litografi
Arket: 75,7x56, Motivet: 74x53,8
Signert nede t.h.: AE Bergman
Påtegnet nede t.v.: e.a
Påtegnet med fransk tittel og dedikasjon nede t.v. i margen: "Crête" Til Per fra Anna-Eva
Anna-Eva Bergman oeuvrekatalog Grafikk Kat. 251.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 18 000