Gullvåg, Håkon(1959-)
Rytter og hode
Litografi
Lysmål: 72x58, Motivet: 65x56
Signert nede t.h.: Håkon Gullvåg
Nummerert nede t.v.: 53/90
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 6 500
Litografi
Lysmål: 72x58, Motivet: 65x56
Nummerert nede t.v.: 53/90
Vurdering