Auksjon tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Johannessen, Jens(1934-)
Hustak 1983

Litografi
Arket: 56,5x38, Motivet: 40x29
Signert nede t.h.: Jens Johannessen

Nummerert nede t.v.: 25-101.

Wiig 120.

Vurdering
NOK 1 000–1 500

Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00

Tilslag NOK 1 100