Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Fugl og katt
Litografi
Lysmål: 68,5x49
Signert nede t.h.: Eikaas
Nummerert nede t.v.: 82/265
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 2 500
Litografi
Lysmål: 68,5x49
Signert nede t.h.: Eikaas
Nummerert nede t.v.: 82/265
Vurdering