Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Mannen med fruktfat 1953
Akvarell og tusj på papir
Lysmål: 53x40,5
Signert og datert oppe t.h.: Gunnar S. G -53
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 5 000
Akvarell og tusj på papir
Lysmål: 53x40,5
Vurdering
NOK 5 000