Borgen, Fredrik(1852-1907)
Kystlandskap med folkeliv 1880
Olje på lerret
47x77
Signert og datert nede t.v.: Fr. Borgen -1880.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Olje på lerret
47x77
Vurdering