Grimeland, Joseph(1916-2002)
Gutt, tilbakelent
Bronse
H: 12 cm
Signert på plinten: J.G.
Stemplet: Oslo Bronse og Metallstøperi
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Bronse
H: 12 cm
Signert på plinten: J.G.
Vurdering