Tveter, Kåre(1922-2012)
Vinterskog
Litografi, lysmål
34x46
Signert nede t.h.: Kåre Tveter
Nummerert nede t.v.: 35/75
Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
NOK 1 500
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 2 000
Litografi, lysmål
34x46
Nummerert nede t.v.: 35/75
Vurdering
NOK 1 500