Widerberg, Nicolaus (Nico)(1960-)
Figurer 1998
Litografi, lysmål
62x82,5 Motivet: 60,5x80,5
Signert nede t.h.: Nicolai Widerberg
Nummerert, påtegnet og datert nede t.v.: 31/120 lito -98
Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 8 100