Anuszkiewicz, Richard(1930-2020)
Komposisjon 2005
Serigrafi
Lysmål: 50x50, Motivet: 40x40
Signert og datert nede t.h.: Anuszkiewicz 2005
Nummerert nede t.v.: VI/XXV
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Serigrafi
Lysmål: 50x50, Motivet: 40x40
Nummerert nede t.v.: VI/XXV
Vurdering