Uchermann, Karl(1855-1940)
Pointer i stand
Olje på lerret
75x101
Signert nede t.v.: Karl Uchermann
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Olje på lerret
75x101
Vurdering