Pierre, Alechinsky(1927-)
Nez à nez 1978
Litografi, lysmål
32x49 Motivet: 29x47,5
Signert og datert nede t.h.: Alechinsky 1978
Nummerert nede t.v.: 76/100
Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00