Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon 1961
Olje på lerret
40x48
Signert og datert nede t.v.: Knut Rumohr -61
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Olje på lerret
40x48
Vurdering