Krohg, Per(1889-1965)
Røde tøfler 1910
Olje på lerret
81x45
Signert og datert nede t.v.: P. K. 1910
Kunstnernes Hus, Oslo 1989, kat.nr. 1.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 91 000
Olje på lerret
81x45
Vurdering