Gauguin, Paul René(1911-1976)
Kreps 1958
Fargelitografi, lysmål
37,5x51 Motivet: 35,5x50
Signert og datert nede t.h.: Paul René Gauguin 1958
Nummerert nede t.v.: 41/50
Vurdering
NOK 6 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 6 000
Fargelitografi, lysmål
37,5x51 Motivet: 35,5x50
Nummerert nede t.v.: 41/50
Vurdering
NOK 6 000